Sohbet Ses

ÇANTA

Standlardaki indirme merkezlerinde bulunan dosyaları buraya ekleyebilir daha sonra indir seçeneği ile bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

MARKA ARAMA

GÖRÜŞMELERİM

Favorilerim

Konuşmacılar


Muhteşem Ağıldere
Oturum-16
Konuşmacı
*Olgularla Pediatrik Nöraradyoloji
Başlangıç Saati
15:45
Bitiş Saati
16:15
Deniz Akata
Oturum-10
Konuşmacı
*Karaciğer Görüntülemede İpuçları ve Tuzaklar
Başlangıç Saati
09:45
Bitiş Saati
10:15
Hatice Akay
Oturum-5
Konuşmacı
*Fetal MRG
Başlangıç Saati
15:30
Bitiş Saati
16:00
Fatih Akışık
Oturum-5
Konuşmacı
*Abdomen MRG Yenilikler
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
14:30
Banu Alıcıoğlu
Oturum-2
Konuşmacı
*Yaşlanan Beyin, MRG Biomarkerları
Başlangıç Saati
12:00
Bitiş Saati
12:30
Canan Altay
Oturum-9
Konuşmacı
*Olgularla Jinekoloji
Başlangıç Saati
18:45
Bitiş Saati
19:15
Remide Arkun
Oturum-13
Konuşmacı
*Omuz Eklemi
Başlangıç Saati
13:00
Bitiş Saati
13:30
Ebru Düşünceli Atman
Oturum-3
Konuşmacı
*Meme MRG Teknik ve Değerlendirme
Başlangıç Saati
12:15
Bitiş Saati
12:45
Nafi Aygün
Oturum-6
Konuşmacı
*Baş Boyun Kanserlerinde Tedavi Sonrası Değerlendirme
Başlangıç Saati
17:45
Bitiş Saati
18:15
Barış Bakır
Oturum-14
Konuşmacı
*Prostat
Başlangıç Saati
14:30
Bitiş Saati
15:00
Oturum-18
Konuşmacı
*Olgularla Prostat
Başlangıç Saati
19:15
Bitiş Saati
19:45
Ali Balcı
Oturum-17
Konuşmacı
*MR Kontrast Maddeler: Tanısal İpuçları, Yanılgı ve Tuzaklar: Kas İskelet Hastalıkları
Başlangıç Saati
18:30
Bitiş Saati
19:00
Figen Başaran Demirkazık
Oturum-9
Konuşmacı
*Olgularla Meme
Başlangıç Saati
19:15
Bitiş Saati
19:45
Uğur Bozlar
Oturum-12
Konuşmacı
*İskemik Kalp Hastalıkları
Başlangıç Saati
12:00
Bitiş Saati
12:30
Nail Bulakbaşı
Oturum-1
Konuşmacı
*Beyin Tümörleri Tedavi Öncesi Değerlendirme
Başlangıç Saati
09:00
Bitiş Saati
09:30
Yaşar Bükte
Oturum-7
Konuşmacı
*Fakomatozlar
Başlangıç Saati
16:45
Bitiş Saati
17:15
Abdulhakim Coşkun
Oturum-7
Konuşmacı
*Pediatrik Beyin Tümörleri
Başlangıç Saati
16:15
Bitiş Saati
16:45
İlkay Çamlıdağ
Oturum-14
Konuşmacı
*Toplayıcı Sistem ve Mesane
Başlangıç Saati
13:00
Bitiş Saati
13:30
Can Çevikol
Oturum-15
Konuşmacı
*Ayak Ayak Bileği
Başlangıç Saati
15:15
Bitiş Saati
15:45
Murat Danacı
Oturum-14
Konuşmacı
*Böbrek
Başlangıç Saati
13:30
Bitiş Saati
14:00
Özgür Demirkılınç
GE UYDU SEMPOZYUMU
Konuşmacı
*AIR™ Teknolojisi
Başlangıç Saati
13:00
Bitiş Saati
13:15
Başak Erguvan Doğan
Oturum-3
Konuşmacı
*Meme Kanserinde Neoadjuvant Kemoterapi Yanıtı Değerlendirme: MRG’nin Önemi ve Püf Noktaları
Başlangıç Saati
12:45
Bitiş Saati
13:15
Ayşe Seçil Ekşioğlu
Oturum-16
Konuşmacı
*Olgularla Pediatrik Gövde
Başlangıç Saati
16:45
Bitiş Saati
17:15
Nevra Elmas
Oturum-11
Konuşmacı
*Pankreas Malign Lezyonları
Başlangıç Saati
12:00
Bitiş Saati
12:30
Memet İlhan Erden
AÇILIŞ KONUŞMASI
Konuşmacı
*Açılış Konuşması
Başlangıç Saati
10:45
Bitiş Saati
11:00
Şükrü Mehmet Ertürk
Oturum-10
Konuşmacı
*LIRADS
Başlangıç Saati
08:45
Bitiş Saati
09:15
Mustafa Fazıl Gelal
Oturum-1
Konuşmacı
*Beyin Tümörleri Tedavi Sonrası Değerlendirme
Başlangıç Saati
10:00
Bitiş Saati
10:30
Oturum-4
Konuşmacı
*Venöz Patolojiler
Başlangıç Saati
14:30
Bitiş Saati
15:00
Rahşan Göçmen
Oturum-1
Konuşmacı
*BTRADS
Başlangıç Saati
09:30
Bitiş Saati
10:00
Serap Gültekin
Oturum-3
Konuşmacı
*Meme MRG Genel Endikasyonları
Başlangıç Saati
11:45
Bitiş Saati
12:15
Gül Hatipoğlu
Oturum-4
Konuşmacı
*Arteryel İnme
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
14:30
Hakan İlaslan
Oturum-17
Konuşmacı
*Kıkırdak Tümörleri: Enkondrom/Kondrosarkom
Başlangıç Saati
17:30
Bitiş Saati
18:00
Oturum-17
Konuşmacı
*Kıkırdak Tümörleri: Enkondrom/Kondrosarkom
Başlangıç Saati
17:30
Bitiş Saati
18:00
Nagihan İnan Gürcan
Oturum-11
Konuşmacı
*Pankreas Kistik Lezyonları
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
11:30
Ayşegül Kahraman
Oturum-18
Konuşmacı
*Olgularla Karaciğere Özgü Kontrast Maddeler
Başlangıç Saati
18:15
Bitiş Saati
18:45
Mecit Kantarcı
Oturum-12
Konuşmacı
*Non-iskemik Kardiyomiyopatiler
Başlangıç Saati
11:30
Bitiş Saati
12:00
Yasemin Karadeniz Bilgili
Oturum-11
Konuşmacı
*Pankreatit
Başlangıç Saati
11:30
Bitiş Saati
12:00
Pınar Karakaş
Oturum-7
Konuşmacı
*Pediatrik Akut Abdomende Hızlı MRG ile Tanı
Başlangıç Saati
17:45
Bitiş Saati
18:15
Ali Devrim Karaosmanoğlu
Oturum-18
Konuşmacı
*Olgularla Acil Abdomen
Başlangıç Saati
18:45
Bitiş Saati
19:15
Muşturay Karçaaltıncaba
GE UYDU SEMPOZYUMU
Konuşmacı
*3.0T ile PI-RADS® V2.1 ve LI-RADS® v2018 Değerlendirme
Başlangıç Saati
13:15
Bitiş Saati
13:45
Oturum-10
Konuşmacı
*Karaciğer Fokal Lezyonlar
Başlangıç Saati
08:15
Bitiş Saati
08:45
Oturum-10
Konuşmacı
*Karaciğer Fokal Lezyonlar
Başlangıç Saati
08:15
Bitiş Saati
08:45
Eşref Kızılkaya
Oturum-16
Konuşmacı
*Olgularla Baş Boyun
Başlangıç Saati
16:15
Bitiş Saati
16:45
Ali Murat Koç
Oturum-16
Konuşmacı
*Olgularla Nöroradyoloji
Başlangıç Saati
15:15
Bitiş Saati
15:45
Korgün Koral
Oturum-8
Konuşmacı
*Temporal Kemiğin BT ve MR Anatomisi
Başlangıç Saati
18:15
Bitiş Saati
18:45
Oturum-8
Konuşmacı
*Temporal Kemiğin BT ve MR Anatomisi
Başlangıç Saati
18:15
Bitiş Saati
18:45
Berna Mete
Oturum-13
Konuşmacı
*El Bileği
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
14:30
Funda Barlık Obuz
Oturum-5
Konuşmacı
*Serviks Uterin Patolojiler
Başlangıç Saati
15:00
Bitiş Saati
15:30
Oturum-10
Konuşmacı
*Safra Yolları
Başlangıç Saati
10:15
Bitiş Saati
10:45
Hayri Oğul
Oturum-9
Konuşmacı
*Olgularla Kas iskelet
Başlangıç Saati
18:15
Bitiş Saati
18:45
Aslıhan Oysu
Oturum-6
Konuşmacı
*Baş Boyun Lezyonlarında Ayırıcı Tanı
Başlangıç Saati
16:15
Bitiş Saati
16:45
Şebnem Örgüç
Oturum-15
Konuşmacı
*Pediatrik Kas İskelette Tuzaklar
Başlangıç Saati
16:15
Bitiş Saati
16:45
Selma Ramadan
Oturum-5
Konuşmacı
*Over Kitleleri
Başlangıç Saati
14:30
Bitiş Saati
15:00
Nuran Sabir
Oturum-15
Konuşmacı
*Periferal Artritler
Başlangıç Saati
15:45
Bitiş Saati
16:15
Hatice Tuba Sanal
Oturum-13
Konuşmacı
*Dirsek Eklemi
Başlangıç Saati
13:30
Bitiş Saati
14:00
Mustafa Seçil
Oturum-14
Konuşmacı
*Skrotal
Başlangıç Saati
14:00
Bitiş Saati
14:30
Suzan Şaylısoy
Oturum-6
Konuşmacı
*Nazofarinks ve Orofarinks Kanserinde Tedavi Öncesi Değerlendirme
Başlangıç Saati
16:45
Bitiş Saati
17:15
Neslihan Taşdelen
Oturum-13
Konuşmacı
*Diz Eklemi
Başlangıç Saati
14:30
Bitiş Saati
15:00
Aylin Tekeş
Oturum-8
Konuşmacı
*Konjenital Beyin Malformasyonları
Başlangıç Saati
19:15
Bitiş Saati
19:45
Nil Tokgöz
Oturum-4
Konuşmacı
*Spinal Travma
Başlangıç Saati
15:30
Bitiş Saati
16:00
Oturum-15
Konuşmacı
*Spinal Enfeksiyonlar
Başlangıç Saati
16:45
Bitiş Saati
17:15
Atadan Tunacı
Oturum-2
Konuşmacı
*Yapay Zeka
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
11:30
Murat Uçar
Oturum-4
Konuşmacı
*Beyaz Cevher Lezyonlarında Ayırıcı Tanı
Başlangıç Saati
15:00
Bitiş Saati
15:30
Zeynep Yazıcı
Oturum-7
Konuşmacı
*İskeletin Bana Dokunma Lezyonları
Başlangıç Saati
17:15
Bitiş Saati
17:45
Tülin Yıldırım
Oturum-1
Konuşmacı
*Ekstraksiyel Kitle Lezyonları
Başlangıç Saati
08:30
Bitiş Saati
09:00
Hasan Yiğit
Oturum-12
Konuşmacı
*Kardiyak MRG Nasıl Yapılır?
Başlangıç Saati
11:00
Bitiş Saati
11:30
Elçin Zan
Oturum-2
Konuşmacı
*PET/MRG; Demans/Epilepsi
Başlangıç Saati
11:30
Bitiş Saati
12:00
Oturum-6
Konuşmacı
*Hipofarinks ve Larinks Kanserinde Tedavi Öncesi Değerlendirme
Başlangıç Saati
17:15
Bitiş Saati
17:45